Eşya Depolama

Depolama
Kurumumuz paketlemek konusunda oldukca dikkatli ve özenli olarak işlem yapmaktadır Her eşya Niteliğine göre tek tek paketlenir.Ayrıntılar Hakkında bilgi edinmek için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Her zaman aklınızda bulunması gereken kriterlerden önceliği, evden eve nakliyat konusunda kurumsallaşmış bir firma ile çalışmanız olmalıdır. Eğer bir firma kurumsal olmuş ise, o firma hem kaliteli işler çıkartıyor, hem de profesyonelleşmiştir demektir. Kalitenin ve profesyonelliğin olduğu yerde, emin olabilirsiniz ki, taşımacılık hizmeti çok daha iyi olacaktır. Bu yüzden ilk olarak bu kritere özen göstermelisiniz. Sonrasında ise, firmanın araçfilosu aklınıza gelmelidir. Geniş bir araçfilosuna sahip olan firmalar, taşımacılık hizmetine önem veriyor demektir. Araçların önemi nakliyat konusunda çok fazla büyüktür. Araçkonusunu mutlaka göz önüne almalısınız. Aksi taktirde, taşımacılık hizmetinden olumsuz yararlanabilirsiniz demektir.

Paketleme
Biz Savaş Nakliyat Taşımacılık olarak işimizi layıkıyla yaptığımıza inanıyoruz. Mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edildikten sonra işinin ehli paketleyicilerimiz tarafından balonlu naylon ile sarılır, koli bandı ile bantlanır ve sürtünme (dolayısıyla aşınma, çizilme, boya döküntüsüvb.) ortadan kaldırılır.

Dış yapısı hassas olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, doğalgaz sobası, şohben gibi eşyalar küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötügörüntüoluşturmaktadırlar. bu tip eşyalar ambalaj battaniyesi adı verilen keçe kumaşlara sarılarak darbede zarar görmesi engellenmiş olur.

Mutfak eşyalarınız istek üzerine bayan personel tarafından tek tek kağıtlara sarılarak kolilenir, mutfak malzemesi olarak işaretlenen koliler aracın en sarsıntısız kısmı olan ön tarafa istiflenir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını istyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak.Asansörlü Taşımacılık

Nakliye işlemlerinde asansör kullanarak yapılan hasarsız taşımacılık

Şehir İçi Taşımacılık

Ankara Savaş Nakliyat; deneyimli ve tecrübeli personelleri ile gerekli ekipmanları kullanarak hizmetinizde


Ofis - Buro Taşımacılık

Evden eve taşımacılık konusunda standartların üzerinde hassasiyet ve önem..

Eşya Depolama

Depolama alanında kusursuz, hasarsız ve güvenli bir hizmet veriyoruz.

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirleriçi ve şehirlerarası tüm Türkiye'ye kusursuz kalite hizmet sunmaktayız!

DESTEK TALEBİ OLUŞTURUN

* Sizlere en iyi fiyatı sunabilmek için formu doldurunuz.


SİZLERE YARDIMCI OLMAKTAN GURUR DUYARIZ.

BİZE ULAŞIN


TELEFONLARIMIZ

Çağrı Destek Hattı
0312 215 77 77ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pzt-CmtNEREDEYİZ?

8. (Bişkek) Cadde 65. Sokak 32/5 Ankara, Emek 06490 Türkiye


© 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım ve Programlama SEOwarp